Segmenty

Cut 25-5

Segmenty

Nápoje

Stroje a zařízení pro nápojový průmysl tvoří hlavní část produkce naší společnosti. Nápojový segment zahrnuje celou škálu výrobků. Konstrukce našich strojů a široká nabídka plnicích systémů nám umožňují nabízet nejvhodnější řešení splňující technické požadavky jednotlivých projektů jak z hlediska charakteru produktu, tak z hlediska typu obalu a uzávěru.

Nápoje

Potraviny

Stroje a zařízení používané při stáčení tekutých potravinových produktů tvoří druhou skupinu našich výrobků. Jedná se o celou paletu produktů, které se výrazně liší svým charakterem (hustota, viskozita, pěnivost atd.). Konstrukce našich strojů a široká nabídka plnicích systémů nám umožňují nabízet nejvhodnější řešení splňující technické požadavky jednotlivých projektů jak z hlediska charakteru produktu, tak z hlediska typu obalu a uzávěru.

Potraviny

Ostatní

Kromě strojů a zařízení používaných při stáčení potravinářských produktů doplňují naše portfolio také stroje určené pro nepotravinářský sektor. Zde se jedná zejména o produkty osobní péče, péče o domácnost až po různá hnojiva a chemické látky. Zabýváme se také stáčením agresivních chemických látek. Stroje dodáváme rovněž ve specifikaci ATEX.

Ostatní

Plánujete investici do strojů a zařízení?

Sjednejte si schůzku a projednejme detaily vašeho projektu.

ALTEC Chotěboř

ALTEC spol. s r.o.
Sokolohradská 1745
583 01  Chotěboř
Česká republika

GPS:    N 49.708551
             E 15.699240

E-mail:      altec@altec-chotebor.cz

IČ:               62027174
DIČ:            CZ62027174

© 1994 - 2024   |   ALTEC spol. s r.o.

Nahoru / Up