O nás ALTEC spol. s r.o.

motiv-o-nas-3

ALTEC spol. s r.o.

Hlavním oborem činnosti firmy ALTEC spol. s r.o. je vývoj a výroba strojů a zařízení pro nápojový, potravinářský, chemický a kosmetický průmysl, především pak strojů pro zpracování tekutých médií.

ALTEC spol. s r.o. je dodavatelem kompletních plnicích linek a zpracovatelských technologií jak pro začínající firmy, tak pro zavedené společnosti včetně nadnárodních skupin.

Zákazník a jeho požadavky jsou základem každého obchodního jednání. Výsledkem jsou individuální řešení vzniklá v těsné spolupráci se zákazníkem.

Škála služeb, které nabízíme, zahrnuje především výrobu a dodávky nových zařízení. Dále našim zákazníkům poskytujeme související technické poradenství, případně opravy a modernizace jejich stávajících zařízení z naší nebo cizí produkce.

Přinášíme řešení

Silné zázemí technického oddělení, flexibilita výroby a ochota být vždy k dispozici a rychle jednat charakterizuje firmu ALTEC spol. s r.o. jako kvalitního a respektovaného partnera. Díky našim schopnostem a zkušenostem úspěšně realizujeme i ty nejnáročnější projekty našich zákazníků.

Politika jakosti

Důraz na kvalitu nabízených strojů a služeb, pokročilá konstrukční řešení zajišťující dlouhou životnost strojů a orientace na potřeby zákazníka jsou od začátku základními kameny rozvoje firmy ALTEC spol. s r.o. Cílem je spokojený zákazník, jeho obchodní úspěch, návazná spolupráce na dalších projektech a tím i další rozvoj firmy ALTEC spol. s r.o. Tohoto cíle dosahujeme důsledným dodržováním firemní politiky jakosti na všech úrovních.

  • Profesionalita a technické znalosti zástupců firmy při obchodních jednáních s partnery jsou zárukou efektivního přístupu k řešení daného úkolu.
  • Vlastní vývoj a konstrukce zařízení umožňuje pružně reagovat na náročné požadavky zákazníků kladené na stroje při zpracování plněného produktu, obalu a uzávěru.
  • Vlastní výrobní zázemí a vysoká odbornost pracovníků výrobního úseku zaručuje vysokou kvalitu vyráběných zařízení.
  • Montáž technologie a její uvedení do provozu probíhá vždy dle předem odsouhlaseného časového harmonogramu v návaznosti na dodavatele dalších částí investiční akce.
  • Okamžité operativní řešení požadavků zákazníků firemním servisem umožňuje provoz strojů s maximální produktivitou.
  • Zabezpečujeme přípravu a řízení projektů zpracovatelských technologií a kompletních plnicích linek na základě podmínek daných zákazníkem nebo vytvořených ve spolupráci s ním.
  • Pečlivý výběr spolehlivých dodavatelů a profesionální vedení celého projektu poskytuje zákazníkům přidanou hodnotu ve formě spolehlivého provozu celé linky a návazných periferií.
  • Nezbytnou součástí politiky jakosti je kvalitní a motivovaný tým zaměstnanců. Péče o zaměstnance samotné i o jejich profesní rozvoj se odrážejí v aktivní spolupráci všech zaměstnanců při plnění firemních cílů politiky jakosti a závazků k našim zákazníkům.

Pomáháme

Dlouhodobě podporujeme neziskové organizace a občanské aktivity. Také díky tomu jsme se stali respektovaným partnerem nejen pro naše zákazníky, zaměstnance a obchodní partnery, ale rovněž pro své okolí.

Plánujete investici do strojů a zařízení?

Sjednejte si schůzku a projednejme detaily vašeho projektu.

ALTEC Chotěboř

ALTEC spol. s r.o.
Sokolohradská 1745
583 01  Chotěboř
Česká republika

GPS:    N 49.708551
             E 15.699240

E-mail:      altec@altec-chotebor.cz

IČ:               62027174
DIČ:            CZ62027174

© 1994 - 2024   |   ALTEC spol. s r.o.

Nahoru / Up