ŽUFÁNEK Stáčení prémiových destilátů

motiv-zufanek
projekt-zufanek-1

Kompletní linka pro stáčení prémiových destilátů do skleněných lahví

Rodinná společnost ŽUFÁNEK s.r.o. vyrábí a stáčí prémiové destiláty. Jedná se zejména o ovocné pálenky, které doplňuje gin a absint. Všechny produkty jsou 100% přírodní, vyrobené podle původních osvědčených receptur, bez použití umělých barviv, ochucovadel a aromat. Důraz, který je kladen na kvalitu výsledných produktů, pomáhá šířit dobré jméno firmy na tuzemském trhu i v zahraničí.

projekt-zufanek-2

PVN 8/1

Monoblok PVN 8/1 plní lahve destiláty a uzavírá je šroubovými uzávěry. Plnicí systém u tohoto stroje je náš osvědčený gravitační systém upravený pro stáčení alkoholických nápojů. V tomto provedení se nepoužívá vakuum a nehrozí tak riziko snížení obsahu lihu u stáčeného produktu. Přesná hladina produktu v lahvi je zajištěna speciálním zařízením pro korekci hladiny před uzavřením. Lahve jsou uzavírány hladkými šroubovými uzávěry, k čemuž je uzavíračka vybavena jednohlavou kleštinovou hlavou s podáváním uzávěrů systémem pick-and-place.

Shrnutí specifikace projektu

Automatický rotační stroj PVN 8/1 s gravitačním plnicím systémem doplněným o zařízení pro korekci hladiny a uzavíračkou s kleštinovou uzavírací hlavou, samolepicí etiketovačka na přední a zadní etiketu, aplikátor termozáklopek, dopravníky s akumulačním stolem.

Lahve:
sklo 0,5L
Produkt:
ovocné destiláty, gin, absint
Uzávěry:
hladké šroubové
Výkon:
1 500 l/h @ 0,5L
ŽUFÁNEK
foto-zufanek-1
foto-zufanek-2
foto-zufanek-3
foto-zufanek-4

Plánujete investici do strojů a zařízení?

Sjednejte si schůzku a projednejme detaily vašeho projektu.

ALTEC Chotěboř

ALTEC spol. s r.o.
Sokolohradská 1745
583 01  Chotěboř
Česká republika

GPS:    N 49.708551
             E 15.699240

E-mail:      altec@altec-chotebor.cz

IČ:               62027174
DIČ:            CZ62027174

© 1994 - 2024   |   ALTEC spol. s r.o.

Nahoru / Up