Pivovar Kocour

Kocour cut
Brewery Kocour

Pivovar Kocour

Pivovar Kocour leží v těsné blízkosti hranice mezi Českou republikou a německým Saskem. V areálu pivovaru se kromě pivovaru a pivovarské restaurace nachází rovněž malá ZOO a dokonce pivovar jako jediný v ČR disponuje vlastní železniční zastávkou. Součástí služeb pro návštěvníky je rovněž nabídka ubytování.

Kocour beer bottles

Pivovar samotný nabízí pestrou paletu pivních speciálů, sahající od tradičních ležáků až po nejrůznější svrchně kvašené speciály a dále vlastní limonády. Pivo se dodává v sudech a také ve skleněných a PET lahvích. Ke stáčení piva a limonád do lahví pivovar Kocour využívá námi dodaný plnič s 15 plnicími ventily a 4 uzavíracími hlavami pro korunkové uzávěry. PET lahve jsou uzavírány na samostatné uzavíračce.

Filler PP 15/4

PP 15/4

Plnič PP 15/4 původně sloužil pro stáčení nealkoholických nápojů do skla. Během modernizace jsme tak plnicí systém doplnili o možnost proplachu lahví CO2 a evakuaci a dále o systém pro držení PET lahví pod plnicími ventily.

Repase našich ale i cizích strojů je jednou ze služeb, které našim zákazníkům nabízíme. Největším projektem v této oblasti byla přestavba skleněného monobloku Hansa se 110 plnicími ventily na triblok pro plnění PET lahví. Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte zájem o tento typ služeb.

Plánujete investici do strojů a zařízení?

Sjednejte si schůzku a projednejme detaily vašeho projektu.

ALTEC Chotěboř

ALTEC spol. s r.o.
Sokolohradská 1745
583 01  Chotěboř
Česká republika

GPS:    N 49.708551
             E 15.699240

E-mail:      altec@altec-chotebor.cz

IČ:               62027174
DIČ:            CZ62027174

© 1994 - 2023   |   ALTEC spol. s r.o.

Nahoru / Up