Den Vratislavické kyselky

VK cut
Pozvanka

Minulý týden jsme se zúčastnili slavnostního dne v areálu Vratislavické kyselky, který se pořádal při příležitosti oslav 160 let od objevu této minerální vody. Nejen nám, ale i široké veřejnosti se tak otevřela možnost navštívit areál nově zrekonstruované stáčírny, která byla po mnoho let zavřená a chátrala.

10250-6_kitl-syrob-mix

Za znovuotevřením této minerálkovny a záchranou historicky cenných budov stojí společnost Kitl s.r.o., která je naším dlouholetým zákazníkem. Společnost Kitl s.r.o. je mezi spotřebiteli známá zejména svými jedinečnými sirupy, na jejichž stáčení jsme se podíleli od samého začátku. Prvními námi dodanými zařízeními byla ruční zařízení, která následovala v roce 2014 kompletní automatická plnicí linka do skleněných lahví.

Vratislavicka kyselka hall

Obnova tohoto historického areálu je rozdělena do několika etap. Potěšilo nás, že po předchozí úspěšné spolupráci se investor obrátil na naši společnost, abychom zastřešili projekt plnicí linky do nové stáčírny včetně její montáže a uvedení do provozu. Linka bude sloužit pro stáčení nesycené a přírodně sycené minerální vody z tohoto pramene.

Plánujete investici do strojů a zařízení?

Sjednejte si schůzku a projednejme detaily vašeho projektu.

ALTEC Chotěboř

ALTEC spol. s r.o.
Sokolohradská 1745
583 01  Chotěboř
Česká republika

GPS:    N 49.708551
             E 15.699240

E-mail:      altec@altec-chotebor.cz

IČ:               62027174
DIČ:            CZ62027174

© 1994 - 2023   |   ALTEC spol. s r.o.

Nahoru / Up